هفتمین جشنواره آموزشی دکتر وثوق با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار و از برگزیدگان حوزه آموزش در حیطه های مختلف تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: این جشنواره روزدوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ با حضورمعاونین آموزشی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی ایران و جمعی از اساتید و دانشجویان در مرکز بین المللی همایش های رازی برگزار و از برترین های حیطه های فردی و گروهی اساتید برتر، دانشجویان برتر، دانشکده برتر، EDO برتر و فرآیندهای منتخب جشنواره شهید مطهری تقدیر شد.
دکتر ابوالفضل باقری فرد؛ معاون آموزشی وزارت بهداشت در این جشنواره ازاهتمام دانشگاه علوم پزشکی ایران در برگزاری سالیانه جشنواره دکتر وثوق تقدیر کرد و افزود:  این جشنواره، هر سال نسبت به گذشته از جنبه کیفی در حیطه های مختلف پیشرفت قابل توجهی داشته است.
دکتر باقری فرد خاطر نشان کرد: دانشگاه بدون آموزش امکان پذیر نیست و هویت دانشگاه مرتبط با آموزش است، در نتیجه پرداختن به ابعاد مختلف آموزشی حائز اهمیت است.
معاون آموزشی وزارت بهداشت از دکتر پروانه وثوق به عنوان یک چهره علمی و ماندگار یاد کرد
دکتر محمود رضا محقق؛ معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران هم در ابتدای این مراسم با اشاره به روز چهارم بهمن به عنوان روز بین المللی آموزش با شعار "تغییردوره های آموزش و تغییر فرآیندهای آموزش" در سال ۲۰۲۰؛ بر اجرای شیوه های نوین آموزشی تاکید کرد.
دکتر محقق با بیان این نکته که آموزش مجازی در دوران کرونا توسعه یافت، افزود: باید نگاه به آموزش متفاوت شود و ترکیب آموزش حضوری و مجازی را با جدیت بیشتر پیگیری کنیم.   
وی ابراز داشت: امید است با بهبود فرآیندها، آموزش ارزان ترو با شرایط بهتردرسطح جامعه عرضه شود.
دکترحوریه محمدی؛ مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز دربخش ابتدایی این جشنواره به ارائه گزارش پیرامون فرایند اجرایی هفتمین جشنواره آموزشی دکتر وثوق پرداخت.
گفتنی است جشنواره آموزشی دکتر وثوق دانشگاه علوم پزشکی ایران به پاس زحمات زنده یاد دکتر پروانه وثوق در زمینه درمان کودکان سرطانی و به منظور تقدیر و تشویق از برترین های عرصه آموزش، هر سال برگزار می شود.

لینک فهرست معرفی برگزیدگان هفتمین جشنواره وثوق برای اطلاع

پایان خبر//
خبرنگار: مرضیه ره نورد

لیست اخبار صفحه :1
    Template settings