• 1401/10/18 - 09:30
  • - تعداد بازدید: 334
  • - تعداد بازدید کنندگان: 292
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

جلسه داوری نهایی هشتمین جشنواره آموزشی دکتر وثوق دانشگاه برگزار شد.

این جلسه که درسالن جلسات ستاد دانشگاه با حضور معاون آموزشی دانشگاه، روسای دانشکده ها، مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش، دبیر علمی و اجرایی جشنواره وثوق و سایر اساتید مدعو تشکیل گردید در خصوص انتخاب و داوری نهایی اساتید و گروه های آموزشی برتر که از سوی دانشکده های تابعه انتخاب و داوری شده بودند بحث و تبادل نظر انجام پذیرفت.

9861.mp3 جلسه داوری نهایی هشتمین جشنواره آموزشی دکتر وثوق دانشگاه برگزار شد.

جلسه داوری نهایی هشتمین جشنواره آموزشی دکتر وثوق دانشگاه با هدف انتخاب نهایی اساتید برتر در عرصه آموزش دانشگاه در تاریخ 13دی ماه 1401 برگزار شد. در این جلسه که درسالن جلسات ستاد دانشگاه با حضور معاون آموزشی دانشگاه، روسای دانشکده ها، مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش، دبیر علمی و اجرایی جشنواره وثوق و سایر اساتید مدعو تشکیل گردید در خصوص انتخاب و داوری نهایی اساتید و گروه های آموزشی برتر که از سوی دانشکده های تابعه انتخاب و داوری شده بودند بحث و تبادل نظر انجام پذیرفت. در این جلسه دکتر قاسمی معاون آموزشی دانشگاه به اهمیت رعایت دقت و صحت در امر انتخاب اساتید برتر و پرهیز از سوگیری تاکید نمودند، و خانم دکتر محمدی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش به تاریخچه جشنواره وثوق تا کنون، فرایند و نحوه  اجرای هشتمین جشنواره اشاره نمودند و همجنین خاطر نشان کردند که در مرحله داوری اولیه انتخاب اساتید 68 نفر از اساتید شرکت کننده مورد ارزشیابی قرار گرفتند که از این میان 24 نفر از اساتید در مرحله داوری اولیه توسط داوران تایید شدند و در این جلسه در خصوص انتخاب  اساتید و گروه های برگزیده درحیطه های فردی و گروهی بحث و تبادل نظر صورت گرفت و در نهایت جلسه داوری با انتخاب 9 استاد و 5 گروه آموزشی برگزیده اختتام یافت.

گفتنی است در حال حاضر جشنواره وثوق دانشگاه علوم پزشکی ایران هر ساله به منظور تقدیر و تشویق از اساتید فعال در عرصه آموزش، در دانشگاه علوم پزشکی برگزار می گردد.

 

ارسال خبر:  سیما علیرضایی طهرانی

  • گروه اخبار : اخبار و اطلاعیه,آرشیو اخبار,هشتمین جشنواره
  • کد خبر : 9861
:
کلیدواژه ها

تصاویر

نظرات

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings